OrangeWorld - твоето забавление

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OrangeWorld - твоето забавление


    Моята СМС кампания.

    val_man
    val_man


    Реферал (ако има) : Admin
    Брой мнения : 31
    Join date : 24.01.2010

    Моята СМС кампания. Empty Моята СМС кампания.

    Писане  val_man Нед Яну 24, 2010 3:29 pm

    Не съм сигурен дали тук е мястото на темата ми, ако има проблем я преместете.

    Може би съм първия умелил се да напрви своята СМС кампания с помощта на Fortumo. За сега развитиети и ще е базирано върху рекламата по форуми!!! Скоро ще бъде открит и сайт който ще спомага развитието на мойте идей.
    Мислех да започна с по-малка кампания с по-малко потребители, но и същевременно по-малка награда и по-малко приходи.Но в последствие реших, че е по-добре да инвестирам в по-голяма награда като за начало, за да привлека повече хора в по-нататъшните ми дейности.
    И така сега предтавям първата си кампания (можете да я видите и по други форуми).

    Идеята се състой в изпращане на СМС (за всички мобилни оператори) с текст TXT POKER до кратък номер 1917 (цена 0.30лв. с ДДС).От един GSM номер могат да бъдат изпратени максимум 10 СМСа в рамките на 24часа. . До 30.02.10г. всеки изпратил СМС ще участва в тегленето на наградите.Спечелилите както и всички регистрирали се ще бъдат обявене на сайта (дотогава ще е готов) на 01.02.10г.
    Съответно наградите ще бъдат :

    (cash) 5 X POKER SET (500chips + playing cards + dealer button + SB&BB button)
    (cash) 30 X BICYCLE PLAYING CARDS
    (cash) 40 x BEE POKER PLAYING CARDS 100% PLASTIC (WPT)


    Наградите ще ги изпращам чрез ЕКОНТ ЕКСПРЕС (за моя сметка) в рамките на 3работни дни след обявяването на спечелилите.

    Пожелавам късмет на всички решили да участват!!!

    Цена: 0,30 BGN
    Поддръжка: +0883323781 | v.a.l_m.a.n@abv.bg
    Powered by fortumo.bg

      В момента е: Нед Сеп 22, 2024 1:39 pm