OrangeWorld - твоето забавление

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OrangeWorld - твоето забавление


    Hawaiianhitz-най-добрият PTS сайт

    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 152
    Join date : 20.06.2009

    Hawaiianhitz-най-добрият PTS сайт Empty Hawaiianhitz-най-добрият PTS сайт

    Писане  Admin Пет Юли 17, 2009 1:19 pm

    Hawaiianhitz-най-добрият PTS сайт

    Hawaiianhitz-най-добрият PTS сайт Banner2

    В HawaiianHitz вие можете да добавите ваш сайт, банер на сайта ви и да сложите текстови реклами на него, така че когато другите потребители сърфират, да виждат рекламите и да посещават сайта ви.Това е напълно безплатно.Когато се регистрирате вие ще намерите едно поле в менюто на сайта "Surf Now"=Там ще можете да сърфирате сайтовете на други потребители.С HawaiianHitz вие не само рекламирате сайта си, но и печелите пари.Аз вече получих плащане от $25.Когато сърфирате, вие ще видите по едно меню в долния и в горния край на страницата, които често си разменят местата.В едното меню ще видите информация за вас самите-колко сайта сте сърфирали днес, времето, което ви остава докато заредите следващият сайт и други.В долното меню ще видите един жълт балон.Когато той започне да мига в червено, значи вие печелите бонус.За да си вземете бонуса, кликнете на балона, после кликнете на сивият бутон в средата на страницата и после на изображението със сменящи се Win (печеля) и Lose (губя) (няма значение къде ще кликнете).Така си взимате бонуса, който може да е следния:
    -хитове за текстови реклами
    -хитове за реклами на банерите
    -хитове за вашият сайт
    -парични награди от $0.03 до $20 (аз най-много съм печелил $5).Минимума за изплащане е $20, като парите се получават до 24 часа.Можете да сърфирате когато и колкото си поискате.

    Hawaiianhitz-най-добрият PTS сайт Banner2

      В момента е: Нед Сеп 22, 2024 1:29 pm